072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

שיעורים באנגלית לילדים בגבעת שמואל

שיעורים לילדים וכן שיעורים לילדים מעולם לא היו נוחים ופשוטים יותר למימוש. רכישת השפה האנגלית בעזרת שיטת הלן דורון מביאה בשורה של ממש בתחום למידה ורכישת השפה. ארגון לימודי השפה האנגלית הלן דורון קנה לעצמו שם עולמי ומרכזיו פזורים ב-30 מדינות בכל רחבי העולם וכמובן שגם בפרסה ארצית הכוללת סניפים המעבירים שיעורים באנגלית לילדים בגבעת שמואל, שיעורים באנגלית לילדים, שיעורים לילדים באנגלית ועוד. 

הסוד שהופך ילדים לדוברי אנגלית
שיעורים באנגלית לילדים בגבעת שמואל בשיטה אשר חוללה מהפכה בתחום לימודי האנגלית מאפשרת קליטה טבעית של השפה ורכישת בסיס איתן המאפשר רכישת השפה באופן מלא ביתר קלות. מרכז הלן דורון מציע שיעורים באנגלית אשר יהפכו את הילד גם בגיל הרך לבעל יכולת שליטה טבעית בשפה האנגלית וזאת באמצעות המתודולוגיה היעילה המבוססת על מחקר מעמיק באשר לדרך הנכונה ללמידת שפה חדשה בקרב ילדים. שיטת הלן דורון עבור ילדים בגילאי 2-9 מתבססת על חומרי למידה בבית בהם תוכן וידאו המלווה סיפורים ושירים. חומרים אלה מחזקים את המרכיב החזותי המלווה את רצועת השמע ומאפשרים הטמעת הבסיס לשפה. 

להתחיל בגיל צעיר
אם בעבר רכישת השפה האנגלית התאפשרה רק בשלבי הלימוד בחטיבת הביניים ובתיכון, הרי שהיום ברור כי ניתן להעניק לילדים צעירים כלים אשר יקלו עליהם בהמשך לשליטה מלאה באנגלית. שיעורים באנגלית לילדים בגבעת שמואל מהווים חלק אחד משיטת הלן דורון ומשתלבים בשמיעת תכנים בבית בזמן הפנוי של הילד ומבלי צורך להתמקד או להתרכז בהם באופן מיוחד. החשיפה לשירים ותכנים בשפה האנגלית, מעוררים גירויים עצביים במוחו של הילד גם מבלי שהוא מבין את משמעות המילים. עם קליטה זו הוא מגיע לשיעור ומזהה את החומרים אשר הופכים למוכרים לו ומאפשרים זיהוי ולמידה.

מרכזי למידה בפריסה ארצית
ארגון לימודי האנגלית של הלן דורון מציע שיעורים באנגלית לילדים בגבעת שמואל , שיעורים באנגלית לילדים, שיעורים לילדים וכן שיעורים באנגלית לילדים  המועברים באופן מהפכני וטבעי המאפשר לילד להיחשף לשפה ללא צורך בריכוז או הבנה מלאה, אלא בשמיעה בלבד. הטמעה זו נשארת במוחו של הילד בזיכרון לטווח ארוך והופכת את האנגלית למוכרת וכזו הניתנת לקליטה מלאה בקלות בהמשך.
 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836