072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

שיטות ללמוד אנגלית

הלן דורון בעלת תואר שני במדעי הלשון ומחנכת בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום החינוך, פתחה ומנחה שיטה אשר חוללה מהפכה בתחום לימודי האנגלית לילדים צעירים. השיטה מחקה את האופן שבו תינוקות לומדים את שפת האם שלהם. כיום השיטה פועלת ברמה הבינלאומית ובפריסה ארצית רחבה וקרוב לשני מיליון ילדים, בני נוער ומבוגרים דוברים היום אנגלית שוטפת ורהוטה תודות להלן דורון.

שיטה מצליחה וייחודית על סמך הבנה מקצועית
סניפי חברת הלן דורון מציעים שיטות ללמוד אנגלית בגבעת שמואל, שיטות ללמוד אנגלית, שיעור אנגלית למתחילים ושיטות ללמוד אנגלית על סמך העקרונות והמתודולוגיה המבוססת מדעית והמותאמת במיוחד לצעירים ולילדים בגיל הרך. החל משנת 1985, הלן דורון יוצרת חומרי לימוד ייחודיים מתוך הבנה כי קריאה וכתיבה הן מיומנויות שונות מאשר הבנה ודיבור. בבתי הספר, המורים מעבירים את לימוד השפה דרך קריאה וכתיבה בלבד מה שפעמים רבות יוצר קשיים בקליטה וברכישת השליטה.

לימוד האנגלית כשפת אם
שיטות ללמוד אנגלית בגבעת שמואל בדרך הייחודית של הלן דורון מאפשרת לילדים ללמוד לדבר ולהבין אנגלית עוד בטרם למדו לקרוא ולכתוב וזאת באופן טבעי בדומה לדרך לימוד שפת האם שלהם. שיעור אנגלית למתחילים מאפשר לימוד הילדים בשלב מוקדם וזאת בעזרת שמיעה חוזרת ונשנית של שירים וסיפורים וחיזוקים חיוביים בשעה שהילד נמצא בביתו, בסביבתו הטבעית ובעיסוקיו הרגילים. שיטות ללמוד אנגלית מציגות תוצאות מדהימות בזכות הסביבה התומכת המחקה את התהליך הטבעי של למידת שפת אם.

מימוש יכולות הילד בגיל מוקדם - לעניין
שיטות ללמוד אנגלית כוללות פעילויות מהנות ומעניינות תוך שיפור רווחתם הרגשית, השכלית והפיזית של התלמידים. שיטות ללמוד אנגלית מועברות על ידי צוות מורים המוכשר בשיטת הלן דורון ובעל ניסיון מקצועי בחינוך. כיום תכנית הלימודים של הלן דורון התרחבה וכוללת קורסים המותאמים לתינוקות מגיל 3 חודשים ועד בני נוער בגיל בחינות הבגרות.

שיטות ללמוד אנגלית מביאות לידי מימוש באופן מיטבי את יכולות הקליטה של הילד בגיל הצעיר ובמקביל צוות הפיתוח של החברה ממשיך להוביל ביצירה ובבנייה של תכני לימוד המסתמכים על צמיחה רגשית, יצירתית ושכלית.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836