072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

רעיונות לערב גיבוש חברה

איך מגבשים עובדים במקום העבודה שלהם?  
כשרוצים לגבש עובדים ולעשות להם פעילויות שונות כדי להצליח בכך צריך כדבר ראשון להחליט עקרונית מה יכיל האירוע והתקציב הייעודי לפעילות, שיכול להאמיר לעשרות אלפי שקלים ויותר. ישנן חברות שמבקשות מעובדיהן להעלות רעיונות לערב גיבוש חברה וממנים אדם שירשום את כל הרעיונות. רעיונות פעילויות גיבוש גם הן חייבות להיות מוסכמות על  נציגי העובדים וזאת על מנת שהפעילויות יהיו מעניינות ובאווירה  טובה. כשאין הסכמה תהיינה קבוצות שתתנגדנה לביצוע אותם רעיונות והדבר יעכיר את האווירה הן בפעילויות והן בהמשך העבודה במפעל.

מה מציעים לעובדים בערב גיבוש?
  • רעיונות לערב גיבוש חברה יכולות להיות בתחום ערב משותף לכל העובדים ובני זוגם באולם בו יינתנו לעובדים מצטיינים תעודה על היותם מציינים עם או בלי מתנה או מענק. ציון עובדים ותיקים העובדים במפעל חמש שנים, עשר או יותר. יש מפעלים המעניקים לעובד ותיק מתנה כמו שעון, מכשיר חשמלי או משהו אחר. סיום הערב יהיה בארוחה חגיגית ובנשף ריקודים.
  • רעיונות לערב חברה יכולים להיום גם במסגרת העברת ערב בהרצאה אקטואלית או משהו הקשור לתחום החברה, חידושים בתחום. בהקרנת סרט באולם המפעל בעל תוכן שהולם את קהל הצופים בו ולאחר מכן אפשר לנהל שיחה לניתוח הסרט.
  • ערב חברה יכול להיות גם לגיבוש קבוצת חברים המתכנסים בכל תקופה מסוימת ומעבירים ערב משותף.  בגלל התדירות של המפגשים צריך כל פעם רעיונות לערב חברה שיהיו חדשים ומעניינים. כדי לא לחזר על רעיון שבוצע צריך להיות יצירתיים.
מי עושה גיבוש?
ישנן בארץ מספר לא מבוטל של חברות שעוסקות בתחום גיבוש רעיונות וניתן להיעזר בהן. בכל חברה כזו ישנם עובדים המתמחים בתחומים שונים כגון מי שעוסק  בהמצאת רעיונות לפעילויות גיבוש הם בעלי הרעיונות הטובים ביותר ומניסיונם עם לקוחות קודמים הם מציעים אותם ללקוח הנוכחי. היום אפשר לייצר ערב גיבוש בכל תקציב ומתאים לכל סוגי האוכלוסייה, ולא צריכה להיות בעיה לגבש סוג כזה של ערב המותאם לצרכים של העסק כמו חליפה של חייט. 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836