072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

רעיונות לימי כיף

יום כיף הוא חוויה מגבשת בעבודה!
יום כיף צריך להיות כזה שזוכרים אותו ומזכירים את החוויה בכל הזדמנות שניתנת. ישנם רעיונות ליום כיף שניתנים לעשותם עם כל הקהלים ויש כאלה שהם רעיונות לימי כיף לעובדים. גם רעיונות לימי גיבוש לעובדים צריך לתכנן. לא כל הקהלים הם אותו דבר. אפשר להעלות רעיונות ליום כיף גם עם האדם המתכנן אינו עוסק בתחום ביום יום. לא תמיד יש מישהו כזה שיודע איך לתכנן את היום, לערוך תקציב מתאים, למצוא מקום ליום הכיף וכדומה. מי שלבסוף בוחר לפנות לאחר מהחברות הרבות העוסקות בתכנון ימי כיף צריך להעלות בפני נציג החברה את כל הפרטים הרלוונטיים כמו מי הקהל שישתתף ביום הכיף, ילדים, מבוגרים, ילדים ומבוגרים יחד וכן הלאה.

מה חשוב לזכור לקראת תכנון יום כיף?
רעיונות ליום כיף לילדים מצריכים לכלל גם את בטחון הילדים, הורים מלווים, עם נשק או בלי, איפה המסלול לטיול מתאים לילדים. כשמעלים רעיונות לימי כיף לעובדים שיוצאים במרוכז מהמפעל צריך לקחת בחשבון מי קהל המשתתפים, מה על פי מעלה הרעיון יכול להיות משהו משותף לרוב העובדים.
רעיונות לימי גיבוש עובדים יכולים להיות בתחומיים שונים מיום כיף בפארק עם בני המשפחה, מסיבה באולם עם הרצאה קצרה בנושא אקטואלי מלווה בארוחה חגיגית ובנשף ריקודים או יציאה לטיול ברחבי הארץ. ישנן בארץ משפחות שנוהגות להתכנס אחת לשנה, שבגלל גודלן אינן יכולות להתכנס בדירה או בית פרטי והן בוחרות לעשות יום כיף. כל שנה צריך למצוא רעיונות ליום כיף חדשים. לרוב מתמנים אחד או כמה מבני המשפחה להיות "הועד המארגן". לעיתים הם מארגנים את יום הכיף בעצמם ולעיתים הם פונים לאחת מהחברות. כל אחת על פי יכולתה וכישורי הארגון שלה.

חברות או מפעלים שמעוניינים להוציא את עבדיהם ליום כיף בוחרים בנציג או נציגים שלהם שיהיו בקשר עם נציג החברה שנבחרה להעלות רעיונות לימי גיבוש לעובדים או רעיונות ליומי כיף לעובדים וזאת על מנת למצות את כל האפשרויות. יום כיף מסוג זה מחייב תכנון של הסעות, שריון מקום האירוע ועלותו וכן הלאה.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836