072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

קורס אנגלית

עם שיטת הלן דורון ללימוד אנגלית, עתיד הילדים נראה מבטיח מתמיד. ההיכרות של התלמידים עם השפה האנגלית מתחילה לרוב בבית הספר באמצעות הבנה, דיבור, קריאה וכתיבה במקביל. המשמעות היא כי הילד נחשף ללא הכנה ובאופן בלתי טבעי לשפה החדשה מה שמוביל לקשיים רבים. חשוב לדעת כי ישנן שיטות ללמוד  בדרך מהפכנית ופשוטה המלווה בהנאה ובצורת הגשה חווייתית לילד. מרכזי הלימוד בשיטת הלן דורון רכשה לה שם, מוניטין והצלחה בזירה הבינלאומית וסניפים רבים נפתחים בישראל נוכח הביקוש ההולך וגדל בהתמדה.

מתודולוגיה מבוססת מחקרית
קורס אנגלית בגבעת שמואל או קורס אנגלית הם רק שתי דוגמאות לאפשרות הרבות אשר מציעה שיטת הלן דורון ללימוד ורכישת השפה האנגלית כבר בשלב מוקדם ובגיל צעיר. קורס אנגלית אינו עוד שיעור פרטי ללימוד השפה, אלא מתודולוגיה מבוססת על מחקרים מדעיים אשר העלו כי קליטת שפה חדשה בגיל הרך פשוטה ויעילה יותר בהשוואה לגילאים מאוחרים יותר.

לעניין, קורס אנגלית מעביר את התכנים והחומרים הלימודיים באופן טבעי וידידותי לילד ומבלי הצורך שלו להתרכז או להתמקד באופן מיוחד. שיטות ללמוד אנגלית בנויות מתכניות לימודים ייחודיות אשר תוכננו ונבנו בקפידה על ידי אנשי מקצוע וחינוך ומועברות בדרך טבעית לילד מה שמאפשר הטמעת הבסיס לשפה לטווח ארוך.

רכישת השפה האנגלית בשיטה טבעית
שיטות ללמוד אנגלית וכן קורב אנגלית כוללים השמעה של שירים, קטעי שמע ווידאו בבית הילד. העובדה כי הלימוד נעשה בסביבה הביתית של הילד ובמקביל לעיסוקיו והרגליו הטבעיים הופכת את הלימוד לנעים וקל ללא צורך בהתמקדות יתר או הבנה של התוכן בשלבים הראשונים. לשיעורי קורס אנגלית, הילד מגיע לאחר שהאזין לאוצר המילים עליו ידובר בשיעור, כך שהוא יהיה מוכר לו ויעורר עניין.

רכישת השפה האנגלית באמצעות קורס אנגלית בגבעת שמואל או קורס אנגלית מבוססת על יצירת גירויים עצביים במוחו של הילד הרך אשר יוצרים קישורים לרכישת השפה באופן מלא בהמשך. העובדה כי מדובר בלימוד טבעי מחזקת את הבסיס של הילד לשליטה מלאה בשפה בשלב מאוחרים יותר ויוצרת זיכרון ארוך טווח אשר נשאר עם הילד לאורך כל חייו.
 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836