072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

פעילות ODT

איך גורמים לצוות להרגיש כמו משפחה?
במקומות עבודה רבים ישנה בעיה משמעותית. אנשים שעובדים במחלקות השונות פשוט לא מכירים זה את זו, ולכן לא עובדים טוב ביחד. יש מתחים, יש פערי תרבות ושפה או שסתם "נכפתה" עליהם הסיבה להיות ביחד. מה עושים? מגבשים אותם! ערב צוות הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. הם צריכים להכיר זה את זה, להרגיש בנח אחד עם השני ובעיקר ללמוד לתקשר, לסייע ולעבוד ביחד.
 
סדנת ODT היא דרך מעולה לעשות גיבוש לצוות שלא מסתדר
אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות ערב צוות מוצלח היא באמצעות סדנת ODT. זהו כלי מצוין לגבש אנשים וללמד אותם לעבוד ביחד, כשהם לא מסתדרים. שיפור של כמה אלמנטים בתקשורת ובפעילות הצוות יכול לשפר פלאים את האווירה והרווחיות של העסק שלכם. לכן אם אתם בבעיה מסוג זה, סדנת ODT היא בדיוק מה שאתם צריכים. מדריך מקצועי יכין סדנה מיוחדת לעובדים שלכם, וככה הוא יעשה בעצם גיבוש, פרגון והיכרות ושיתוף פעולה בין אנשי הצוות עד לכדי פתרון הבעיה. העבודה נעשית בעצם באמצעות מתקנים ספורטיביים וכלים פיזיים שגורמים לאנשים לשתף פעולה כי אחרת זה לא "יצליח". בניית של סדנת מתאימה דורשת ידע מקצועי, ולכן חשוב לעבוד עם מדריך מקצועי שיודע את העבודה.

מה הופך סדנת ODT למוצלחת?
  • פעילות ODT מתמקדת בחיובי ולא בשלילי, כלומר מייצרת חוויה חיובית שגורמת לאנשים לקחת טעם טוב ולהתחיל לעבוד ביחד. כולם נרתמים למשימה "מסיבות טובות", ולא כי הכריחו אותם. לא מדברים אלא פשוט עושים ביחד.
  • שיפור בביצועים מאפשר להמשיך את מה שקרה בעת ערב צוות גם אחר כך בעבודה, כלומר הוא מקנה כלים של ממש שאפשר ליישם בצורות אחרות של תקשורת, משימות או צרכים. זה ממש חוויה חד פעמית חזקה שנשארת עם העובדים.
  • היא מפרקת אגו, ולכן כולם מבינים שכדי להעביר חבלים מצד לצד או לעבור על כמה קורות עץ ביחד, הם חייבים לעבוד ביחד, ואין מנהיג אלא עבודת צוות. זה מייצר צוות לכיד ואיכותי – והיכולות האלו כאמור ממשיכות עם העובדים גם אחרי הגיבוש הלאה להרבה מאד זמן. 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836