072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

פעילות מגבשת

למה חשוב לגבש את העובדים?
העובדים שלכם אינם חתיכת בשר ויש להם צרכים. זה אומר שאם תשקיעו בצרכים "שלא קשורים לעבודה" תקבלו הרבה יותר מהם בעת העבודה. זו סטטיסטיקה בדוקה, צורך אנושי בסיסי ויחס אלמנטרי בין עובד ומעביד. כל המחקרים מראים, שאם תשקיעו בעובדים שלכם, תקבלו הרבה יותר תוצר. מדוע? מכיוון שכל סוג פעילות לצוות יגרום להם להכיר אחד השני, להתיידד ואז לרצות לעזור אחד לשני. הם יהיו הרבה יותר נאמנים למקום העבודה. האווירה הקלילה תגרום להם להיות הרבה יותר יצרנים. כל אלו ביחד, בסופו של יום, הופכים להיות בומרנג שמכניס כסף לעסק.
 
איך חושבים על פעילות מגבשת?
 ישנם שלושה דברים חשובים לקחת בחשבון לקראת עבודה על פעילות מגבשת.
ראשית – שיהיה כיף. כלומר קחו אותם לטיול, הביאו זמר/ת להופעה, הקרינו סרט כיפי ומצחיק והביאו אוכל טוב. אם זה כיף זוכרים את זה, ולכן פעילות לצוות כל כך חשובה. יהיה להם על מה לדבר. אל תדברו איתם על דברים משעממים באירוע, אל תייבשו אותם בהרצאות ונאומים ארוכים.
שנית – הפכו את האירוע למרגש. למשל, תנו לכולם מתנות או קחו אותם למקום מסעיר.
שלישית – עשו איתם משחקים, פעילויות או שיחות שיגרמו להם לפתח את היצירתיות שלהם. אם תעשו את שלושתם, פעילות מגבשת היא הצלחה בטוחה. האווירה הנינוחה והכיף הגדול ישארו איתם קדימה להרבה זמן ויהפכו את העסק שלכם למצליח, משגשג ומשהו שאפשר להתגאות בו. ביננו, רוב המקומות לא יכולים להתגאות ביחס שלהם לעובדים, למה שלא תהיו הראשונים שעושים סדנאות לימי גיבוש והופכים אצ העובדים שלכם לשמחים, יעילים ונאמנים?
 
הכי חשוב – האוכל
נכון שאמרנו ששלושה דברים מאד חשובים בעניין פעילות מגבשת, אבל בסוף כולם זוכרים לא את סדנאות לימי גיבוש אלא דווקא את האוכל. לכן אם אתם רוצים לעשות פעילות לצוות התאימו את התפריט לאנשים. הגיל שלהם, הכמות שלהם, צרכים מיוחדים (טבעוני, צמחוני, רגישות מסוימת, צרכים דתיים ועוד). הציעו תפריט מגוון וכיפי, כדי שכולם יהנו, והאירוע שלכם יצליח מאד, קל וחומר על גיוון התפריט, האוכל הבריא, הטרי והכיפי, שמתאים גם לעונת השנה ולצרכי האירוע עצמו. 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836