072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

פעילות לצוות בעבודה

המורים הם הדבר החשוב ביותר לילדים שלנו
המורים בארץ עובדים מאד קשה. כיתות גדולות אם אתגרים חינוכיים רבים (למשל להחזיר את התלמידים לרמה בין לאומית גבוהה), צפיפות, קיצוצים תכופים בשעות לימוד שגורמות למורים, שמקבלים שכר נמוך יחסית וגלובלי, לעבוד שעות רבות ללא תשלום, הורים מעורבים מדי ועוד. הם עובדים קשה מאד, עבור מעט מדי (אולי למעט החופשות!), וצריכים גם להרגיש טוב עם עצמם. איך עושים זאת? גיבוש צוות מורים הוא הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות כדי להראות שאכפת.
 
פעילות לצוות בעבודה – כי המורים הם אנשים
כדי לגרום למורים לעבוד טוב, להשתחרר ולהרגיש הרבה יותר טוב עם עצמם – חשוב מאד לעשות פעילויות מגבשות גם למורים. בדרך כלל התפיסה מגיעה מחברות מסחריות, שרוצות לגבש את העובדים כדי להרוויח מהם כסף בהמשך. פה זה פשוט בגלל שמגיע להם. צריך לפנק את המורים ולתת להם הרגשה טובה לקראת השבוע החדש בעבודה הקשה והחשובה שלהם. גיבוש צוות מורים יכול להיעשות בדרכים רבות, כמו טיול, מסיבה, הופעה, נסיעה למקום מעניין – ובעיקר הכי הכי חשוב: שיהיה מאד שונה מכל טיול שנתי שהם גם ככה נוסעים אליו עם הילדים בבית ספר, ושיהיה ללא ילדים בכלל!! הגיע הזמן להחזיר למורים את האהבה שהם משקיעים בילדים שלנו.
 
גיבוש צוות מורים – זה לא לוקסוס, זו חובה!
מורה, כמו כל בעל מקצוע שמקבל "פינוק" על חשבון העבודה, עובד הרבה יותר טוב אחר כך, הוא מרגיש שמעריכים את העבודה שלו והוא מרגיש הקלה מסוימת, נכנס אוויר חדש למערכת, מרענן, נותן הפסקה וקתרזיס. אם זה בית ספר טוב, אפשר אפילו להוסיף עבור פעילות לצוות בעבודה בבית הספר גם תרומה מוועד ההורים שיתן קצת כסף כדי להפוך את האירוע למפנק עוד יותר, עם אוכל טוב, סרט או מוסיקה – והכי חשוב שלמורים יהיה נעים מאד, ושכל הפקת גיבוש צוות מורים תגרום להם לעבוד טוב יותר זה עם זו, ולהיות הרבה יותר סבלניים לילדים. בסוף, אחרי הכול, הם איתם כל היום וגם הם צריכים לנסוע למקום אחר, לשנות אווירה ולהרגיש הרבה יותר טוב אחרי יום עבודה קשה עם כמות גדולה של ילדים, שלעיתים אינם פשוטים.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836