072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

ערב צוות לעובדים

ערב חברה לעובדים – חלק חשוב מהעבודה  
מרבית בעלי ומנהלי החברות בארץ יודעים שלא מספיק להעסיק ולשלם לעובדים אלא צריך גם לעסוק בצד החברתי. הנהלות המפעלים והחברות הבינו שקיום ערב צוות לעובדים או ערב חברה לעובדים יביא בסיכומו של דבר לשביעות רצון של העובדים דבר שישליך על עבודתם בהמשך.
חברות הייטק ידועות בקרבה שיש בין העובדים בהן. לא אחת עושה חברת הייטק ערב צוות לעובדים כדי לידע את העובדים לגבי שנמכר פרויקט מסוים וההנהלה רוצה לשתף את עובדיה במידע הקשור למכירה.
ישנן מספר דרכים לגיבושים בין עובדי החברה וביניהם ערב חברה לעובדים, ערב כיף או ערב צוות לעובדים. כמעט בכל מפעל בו יש הסכם עבודה בין ועד העובדים לבין הנהלת החברה יש סעיף בו מצוין שהחברה תיתן לעובדים מעבר לשכר גם ערב כיף, שבו כל עובדי המפעל, עם או בלי בני הזוג, יתכנסו יחד בערב כדי להעביר מספר שעות בנעימים בלי קשר לעבודה ובין קשר למנהלים ועובדים. כולם ביחד.

תפקיד ההנהלה בגיבוש העבודה בעסק
בנוסף תארגן ההנהלה ערב צוות לעובדים. בערב מסוג זה  יתכנסו רק מנהלים וראשי צוות. ערב מסוג זה יכול להיות משולב עם תכנים הקשורים לייצור במפעל, תכנון עתידי, התייעצות של ההנהלה עם הצוות לגבי רעיונות חדשים ופיתוח בתחום ההתמחות של המפעל. ערב צוות לעובדים יכול להתקיים בצורת ערב אמנותי משולב עם הרצאה שעניינה קידום המפעל ורעיונות לפיתוח מוצרים. ערב חברה לעובדים יכול להיות ערב שירה, הקרנת סרט או יציאה משותפת למופע כלשהו.

היכן מוצאים מישהו שיארגן ערב צוות לעובדים?
ישנן חברות שהתמחו בקיום ערבים לעובדים במפעל או בחברות פרטיות. ברוב המקרים נציג החברה ייפגש עם נציג העובדים לקביעת אופי הערב שיתקיים למען העובדים. הנהלת החברה שמרגישה מחייבת לארגן לעובדים ערב כיף עושה זאת מתוך הבנה שכל העובדים הם כאין משפחה, ערב חברה לעובדים מהווה גיבוש ויכולת להתפרק במקצת מהמתחים שיש לפעמים במפעל. יש חברות שעושות ערב חברה לעובדים ומשלבת בו הרמת כוסית לרגל חג שמתקרב, הענקת פרסי עובד מצטיין, ציון שנות וותק לעובדים שעובדים במפעל חמש עשר ויותר שנים.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836