072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

ערב חברה רעיונות

ימי כיף וגיבוש – הדרך הטובה ביותר לקרב בין העובדים
ימי כיף וגיבוש הם חלק מתנאי עבודה של רבים מעובדי המפעלים בארץ. במרבית המפעלים יש הסכם עבודה בין הנהלת המפעל לבין העובדים. בין הסעיפים הרבים יש כאלה שהם לרווחת העובד. ערב גיבוש רעיונות הוא אחד מהם.  ערב גיבוש רעיונות יכול להיות במפעל בחלל שיכול להכיל את כל המשתתפים, עם כיבוד ושתיה קלה. המשתתפים יעלו רעיונות שבסוף ערב גיבוש רעיונות תוכל ההנהלה לעבור על כל רעיון, בדרך כלל משהו לשיפור תנאי העבודה, וליישם את המתאים ביותר. אפשר לשלב ערב חברה ביחד עם ערב גיבוש רעיונות. גם כאן יועלו רעיונות, לשיפור וייעול של תחומים שונים במפעל, בתנאי רווחת העובדים ועוד.

מהו יום גיבוש וכיף לעבודה?
ישנן אפשרויות רבות. ערב חברה רעיונות:
  • ימי כיף וגיבוש לעובדי המפעל יעשו תוך התחשבות בנושאים שהועלו בערב גיבוש רעיונות. לעיתים צריך להקשיב לעובד כי רעיונותיו טובים גם לעובדים עצמם וגם למפעל. כבר הוכח שעובד מרוצה הוא עובד מועיל ויעיל.
  • את ימי כיף וגיבוש ניתן לבצע גם בטיולים ברחבי הארץ, פעילות ספורטיבית תחרותית בין מחלקות המפעל. פעילות אתגרית כמו שייט אבובים בירדן. הליכה רגלית בשבילי הארץ. משחקי חברה בהן כל הקבוצה משתתפת בו זמנית והצורך לסמוך האחד בשני, והשילוב גורם להעברת מסרים וערכים לעובדים.
ערב גיבוש רעיונות מכיל בתוכו גם מפגש חברתי של עובדי המפעל. לא תמיד בוחר המעסיק להוציא את עובדיו ליום כיף בטבע. גם בגני אירועים בערים אפשר לקיים ערב מהנה ומגבש. לאחר החלק הרציני אפשר להמשיך וליהנות מארוחה טובה מוסיקה וריקודים. לדוגמה, ערב גיבוש רעיונות יוכל להשתלב עם ימי כיף  וגיבוש על ידי טיולים ליליים ברחובותיה של ירושלים המזרחית, ביקור על יד הכותל המערבי ובסיום ערב אמנתי כלשהו.  יש גם מקומות בארץ בו אפשר לטייל, כמו פארקים עם אטרקציות כמו צמחייה מיוחדת, בעלי חיים מכל מיני סוגים, שיש להם גם אולם בו ניתן לקיים ערב גיבוש רעיונות. הדבר דורש תיאום מראש וכמובן שאפשר למצוא חברה שתעשה זאת עבורכם בשמחה רבה. 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836