072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

סדנאות עובדים

השינויים בשוק העבודה דורשים סדנאות גיבוש צוות ועובדים
בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בתחום יחסי עובד. לרוב בחברות בהן הרבה עובדים יש הסכמי עבודה ובין יתר התנאים יש גם מחויבות של המעביר לעשות סדנאות עובדים ועל יד כך להגיע לאחדות ושטוף פעולה בין העובדים. כדי להגיע למקסימום של יחסי עבודה מתקיימות סדנאות גיבוש עובדים שלרוב נערכות בשעות הערב אחר שעות העבודה פעם בשבוע או בימים מרוכזים. סדנאות לעובדים בחברה מועברות על ידי מנהלי החברה או אנשים מחוץ לחברה. לעיתים כדי לא להפסיק את העבודה השוטפת בחברה יוצאים העבדים לסדנאות בכמה קבוצות.
בעיתונות הכתובה ובאתרי האינטרנט אפשר למצוא פרסומים רבים לסדנאות עובדים בכל מיני תחומים ומנהלי כוח אדם בחברות רבות נעזרים בפרסומים אלו. ישנן חברות רבות בארץ שמארגנות סדנאות עובדים, סדנאות גיבוש עובדים וסדנאות גיבוש צוות.

חברות רבות עורכות סדנאות גיבוש צוות כחלק מהעבודה השוטפת
בחברות רבות שעורכות סדנאות גיבש עובדים, הם מוציאות  את העובדים לסוף שבוע מרוכז, עם או בלי בני הזוג, באחד מבתי המלון בארץ, בהם בנוסף לסופ"ש של כיף, יש הרצאות של מרצים אורחים או אנשי מקצוע מהחברה, או אנשים מחוץ לחברה. השתתפות בסדנאות  מסוג זה הן חובה וחלות על כל עובדים ועובדות החברה. לעיתים ישנן סדנאות עובדים, סדנאות גיבוש עובדים וסדנאות גיבוש צוות בשלושה מועדים נפרדים כל אחת על פי הקהל שלה. סדנאות גיבוש צוות יעשו בנפרד מסדנאות עובדים כלליים וכן הלאה. סדנת גיבוש צוות נעשית עבור הצוות המוביל בחברה, מנהלי מחלקת, ראשי אגפים ועוד. לפעמים התוכן שמובא בסדנא מועבר על ידם כסדנאות גיבוש עובדים.

מדוע זה חשוב?
מיותר לציין סדנאות גיבוש עובדים בכלל, סדנאות גיבוש צוות, סדנאות גיבוש עובדים עוזרות לאווירה המתנהלת בחברה. לרוב הכלים הניתנים לעובדים מיושמים על ידם וזה מקדם את מטרות החברה. העובדים מרגישים שייכים יותר. נפתרות שאלות שעולות תוך כדי עבודה ואין להן מענה ולאחר הסדנא מי מהמרצים או המשתתפים משתף את היתר בסוגיה. מנהלי חברות מנצלים לא אחת חג כלשהו במסגרת הרמת כוסית לכבודו נערכת גם הרצאה בנושא מסוים שמובא לעובדים כסדנת עובדים.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836