072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

סדנאות ניהול

סדנאות ניהול – כדי לשפר את עבודת העסק
הצורך בסדנאות בתחומים שונים הביא לפתיחת חברות שמעבירות סדנאות. סדנאות ניהול מועברות למנהלים מדרגה מסיימת וכל חברה מחליטה  לעצמה איזה מנהלים ישתתפו בה. המטרה בגדול: לגרום למנהלים לעבוד טוב יותר, ולהיות ערים יותר לצרכים המשתנים של העסק והעובדים. בנוסף לחברות חיצוניות שמנהלות סדנאות יש במרבית החברות, הפרטיות והציבוריות, דרישה לפעילת גיבוש למנהלים. באמצעות סדנאות מנהלים מעבירים למנהלים המשתתפים בהן לרכוש ידע וכלים נוספים כדי לקדם את תפקידם בחברה.

מה מציעים לכם בסדנאות ניהול לעסק?
כל חברה מעבירה סדנאות ניהול למנהלי בדרך אחרת. חברה מסוימת מעבירה סדנאות מנהלים בשעות הערב לאחר יום העבודה, במקום העבודה. אחרות מעבירות פעילות גיבוש למנהלים במסעדה בשילוב עם ארוחה ואחרת מוציאה את מנהליה לסוף שבוע באחד מבתי המלון בארץ בהן מתקיימות הסדנאות משולבות עם חופשה. יש חברות שמוציאה את מנהלי לסוף שבוע יחד עם בני/בנות הזוג. תוכן סדנאות ניהול או סדנאות מנהלים וגם פעילות גיבוש למנהלים נקבע מראש ולכל דרך שהחברה בוחרת מוזמנים מרצים חיצוניים, מומחים בתחום, בנושא הנבחר, או מי מתוך המנהלים מעביר הרצאה בנושא.

תכנים שונים עבור מקומות שונים
חלק מסדנאות ניהול הן כלליות, ניהול לשמו. אחרות מתייחסות לסוג העבודה הנעשית במפעל. סדנאות ניהול או כל סדנא מסוג אחר אינה מקנה תעודה או תוספת בשכר. המטרה של סדנאות מנהלים בדרך כלל היא לתת למנהלים מידע עדכני בנושא כלשהו וכלים לפתרון בעיות שצצות בזמן העבודה הן בין המנהלים בינם לבין עצמם, והן בין המנהלים לעובדי המחלקות שלהם. החברות החיצוניות שעוסקות בתחום סדנאות ניהול, סדנאות מנהלים או עורכות פעילות גיבוש למנהלים מעבירות הרצאות עם מיטב המרצים והם מומחים בתחום. למרבית החברות יש פרסומים בעיתונות הכתובה או באינטרנט והן מתאימות את סוג ההרצאות שיועברו בסדנאות השונות.
כשהנהלת חברה מעוניינת לקדם עובדים לתחום הניהול היא נוהגת לשלוח אותם לסדנאות השונות שניתן לעבור וזאת כדי לעזור להם להשתלב מאוחר יותר בסדנאות ניהול או סדנאות מנהלים. פעילות גיבוש מנהלים עוזרת למנהלים לגשר על חילוקי דעות שיש בחברות בין מנהלים שונים. פעילות חברתית, לעיתים עם בני הזוג, מקרבים את האנשים  ויוצרת חברויות גם מחוץ לתחום העבודה. זוהי דרך טובה לקירוב לבבות.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836