072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

לימוד אנגלית בסיסית בגבעת שמואל

לימודי אנגלית בשיטת הלן דורון פרוסה ברמה ארצית ובינלאומית במספר רב של סניפים. הביקוש הרב ללימוד בדרך הייחודית של הלן דורון מביא להתפתחות וגדילה של החברה באופן מהיר וכיום היא פועלת ב-30 מדינות בכל רחבי העולם וכמובן מקימה סניפים בארץ נוכח הביקוש והפופולריות ההולכים וגדלים בהתאם להצלחות הרבות. לעניין, בשיטת הלן דורון פועלת ומציעה לימוד אנגלית בסיסית בגבעת שמואל, לימוד אנגלית בסיסית, לימוד אנגלית בגבעת שמואל וכן לימוד אנגלית וזאת בהתאם לעקרונות המנחים ולמתודולוגיה הייחודית אשר פותחה בידי אנשי חינוך ומקצוע מנוסים.

דרכי ההוראה בשיטת הלן דורון
לימוד אנגלית בגיל הרך ובקרב ילדים מבוסס על מחקרים המראים כי בשלב מוקדם, יכולת הקליטה של הילד גבוהה ורכישת כלים ומיומנויות שליטה בבסיס השפה אנגלית, משמש ומקל על הילד ברכישת שליטה מלאה בשפה הן בדיבור והן בכתיבה בשלבים מאוחרים יותר. עקרונות לימוד אנגלית בסיסית, לימוד אנגלית כוללים:
  • לימוד חווייתי תוך כדי משחק, תנועה ושירה.
  • הדרכה בידי אנשי חינוך מוסמכים אשר שפת האם שלהם היא אנגלי.
  • חשיפה למבטא וביטוי תקני ורהוט.
  • ערכת לימוד הכוללת ספרי לימוד ופעילות ותקליטורי שמע המתאימים לילדים מגיל שלושה חודשים ועד 14.
בסיס השיטה
לימוד אנגלית כמו גם לימוד אנגלית בגבעת שמואל מבוססים על הטמעת השפה וחשיפת הילד לאוצר מילים באנגלית כחלק טבעי מחייו. השימוש בתקליטורי שמע המושמעים ברקע כאשר הילד משחק, מתלבש, אוכל או הולך לישון יוצרים גירויים עצביים מוחיים המאפשרים יצירת קישורים במוחו של הילד לרכישת השפה גם ללא הבנה מלאה בשלב הראשון.

קליטה טבעית לטווח ארוך
הילד אינו אמור להתמקד או להתרכז בהאזנה לתכנים, אלא תשומת ליבו נעה בין הפעילות בה הוא עוסק לבין שמיעת התוכן ברקע. הילד מתחיל באופן טבעי להצטרף לשירים ולשיחות המושמעים טרם הוא מבין את המשמעויות ובכך מתבטאת רכישת השפה. לאחר שהילד פגש את המילים בביתו, הוא מגיע לשיעורי לימוד אנגלית בסיסית בגבעת שמואל כאשר התכנים מוכרים מה שמאפשר למידה והתקדמות מהירה ברכישת השפה לטווח ארוך.
 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836