072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

לימודי אנגלית

שיטת הלן דורון הינה חברה בינלאומית המספקת לילדים חוויית לימוד מהנה ומקנה להם את הכלים לשליטה באנגלית ברמה של שפת אם. השיטה מבוססת על מחקרים חינוכיים אשר מצאו כי לימוד שפה כבר בגיל מוקדם מאפשר לילד לרכוש מיומנויות אשר יסייעו לו לשליטה מלאה בשפה האנגלית בהמשך הדרך.

רכישת שפה נוספת ככלי להצלחה
בימינו, ידיעת השפה האנגלית מהווה תנאי הכרחי להצלחה ולכן הורים רבים מנסים להנחיל לילדיהם שפה נוספת כבר בגיל הרך. מרכזי הלימוד בשיטת הלן דורון פרוסים ברמה ארצית ומציעים לימודי אנגלית, לימודי אנגלית בגבעת שמואל, לימודי אנגלית בדגש על לימודי אנגלית לילדים. הלימודים מהווים חוויה מהנה לילד המועברת לילד באופן ייחודי וטבעי ללא צורך בהתמקדות או ריכוז רב, אלא כחשיפה לשפה ברקע ובמקביל לשגרת יומם של הילדים.

לימוד שפה נוספת בגיל הרך ישמש את ילדינו לכל חייהם ויאפשר שליטה מלאה ברמה ובהגייה של שפת אם. לימודי אנגלית בגבעת שמואל מתבססים על שיטה לימודית אשר פותחה לפני כ-30 שנה ומטרתה לספק מענה לרכישת האנגלית בקרב ילדים באופן טבעי מגיל 3 חודשים ועד גיל 18.

הטמעת השפה על פי בסיס מדעי
לימודי אנגלית עושים שימוש במגוון אמצעים וטכניקות המעבירות את התכנים בצורה עקיפה המאפשרת לילד גם ללא הבנה מלאה להשיג שליטה גבוהה בשפה. לימודי אנגלית לילדים מתבססים על מחקרים מדעיים המצביעים כי תהליכי לימוד והטמעת שפה במוח האנושי שונים בגילאי הילדות לעומת הבגרות. בגיל הרך, לימוד השפה היא פעולה פשוטה וככל שהילד מתבגר כך היכולת ללמוד את השפה על בוריה הולכת ופוחתת.

לעניין, לימודי אנגלית מהווים חלק ממגמה של עלייה מתמדת בביקוש ללימוד אנגלית בגילאים הרכים. השינוי מתחולל בשטח מההורים ומדובר על שינוי מיוחל לעתיד ילדינו. השיטה הקלה תאפשר לילדים רבים יותר להסתדר במערכת החינוך ולשלוט בשפה האנגלית ברמה גבוהה מן הממוצע. יתרון זה עשוי לסייע לילד בעתיד בתחומי חיים רבים ביניהם לימודים, עבודה וקריירה וביכולות וכישורים חברתיים.
 

 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836