072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

יום כיף לצוות

יום כיף לצוות יעשה לכם מקום עבודה הרבה יותר טוב
מקום העבודה שלכם הוא המקום שאתם מבלים בו הכי הרבה זמן אחרי המיטה. כלומר, אתם שם שעות רבות מהיום וזה נהיה הבית השני שלכם. חשוב שיהיה לכם נעים, חשוב שיהיה לכם מתגמל, שיהיו לכם חברים ושיהיה מעניין, מפרה ופרודוקטיבי. על מנת לעשות זאת, צריך שתהיה אווירה טובה בעבודה. זה אומר שאם אתם רוצים לעבוד במקום טוב עם אנשים טובים ואווירה טובה, צריכים להשקיע גם בצד החברתי. יום כיף לצוות למשל הוא רעיון טוב להשיג זאת. לא רק עבודה כל הזמן, אלא גם קצת היכרות, החלפת רעיונות, צחוקים והיכרות מעבר לקולגיאליות.
 
מה עושים בימי כיף וגיבוש לעובדים?
היתרון הגדול של ימי כיף וגיבוש לעובדים הוא שבעצם האווירה הכיפית ממשיכה אחרי זה, ומקום העבודה הפורח מתחיל להיות גם הרבה יותר מכניס, רווחי ואיכותי. הרעיון של יום כיף לצוות הוא בעצם לקבץ את כולם סביב נושא: מסיבה, הופעה, הרצאה, פעילות ספורט, טיול וכולי. בעצם העובדים מרגישים שהם קבוצה, שיש להם לויאליות למערכת שמפנקת אותם. הם מרגישים כמו אנשים שמכירים זה את זה ולא רק אנשים שעובדים באיזה מקום, אנשים שהם לא רק מכונת ייצור מזומנים אלא גם אנשים, עם צרכים חברתיים. הם מרגישים מתוגמלים על העבודה הקשה שלהם. מחקרים מראים כי עובדים שמקבלים יום כיף לצוות מרגישים הרבה יותר טוב והם עובדים הרבה יותר טוב מאשר במקומות שלא עושים זאת עם העובדים.
 
הפקת יום כיף לא צריכה להיות משימה של בעלי העסק. הם צריכים לממן זאת ולהיות בעלי היוזמה, אבל היום יש חברות רבות שעושים ימי כיף וגיבוש לעובדים ולכן זו לא בעיה. מעסיקים מפיק אד הוק שיסדר אירוע, וזה יכול לכלול פארקים, מסיבות, שמורות טבע, לארגן הסעה, אטרקציה, ארוחות טובות ונחמדות בחיק הטבע – ולפני שאתם דואגים בתור בעלי עסק ש"זה יקר", זה ישתלם לכם. גם אם זה יעלה כמה אלפי שקלים אתם תראו אותם ריבית דריבית מהעובדים המרוצים שלכם. היום אפשר לעשות אירועים לקבוצות בכל הגדלים ובכל הגילאים ורק צריך לוודא מה מתאים להם לפני שמחליטים עבורם על פעילות מסוימת. 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836