072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

יום גיבוש לקבוצות

למה יום גיבוש וכיף הוא חשוב כל כך במקום העבודה?
הנהלות של מפעלים עושים יותר ויותר ימי גיבוש וכיף לעובדיו מתוך הבנה כי עובדים מרוצים משליכים את הנאתם למקום העבודה. כדי לא לפגוע בעבודת המפעל, במפעלים שיש הרבה עובדים בהרבה מחלקות מחלקים את ימי גיבוש וכיף לקבוצות. יום גיבוש לקבוצות מאפשר לכל קבוצה לקבל את מלוא תשומת הלב. מנחה הקבוצה יכול להתייחס לכל אחד מהמשתתפים.

מה אפשר לעשות כדי לגבש את הקבוצה?
בכל מחלקה יש עובדים ואנשי צוות. יום גיבוש מחלקתי מאפשר לעובדים ולאנשי הצוות לדון בבעיות שיש במחלקה מצד אחד ומצד שני ליהנות אחד מהשני וללמוד להכיר אותו גם מעבר לשעות העבודה. הפעילות נעשית בדרך כלל יום אחד בשנה. ביום גיבוש לקבוצות אפשר לצאת לפעילות בטבע. קל יהיה יותר לאחר חלוקת המשתתפים לקבוצות קטנות וקבוצה אחרי קבוצה תעשה את הפעילות. פעילות אחת יכולה להיות בתחום הספורט. תחרות בין קבוצות במתכונת של יום ספורט. מנחה יום גיבוש מחלקתי יפעיל את הקבוצה על ידי משחקי מחשבת ושיתוף בין המשתתפים. המחלקה תחולק לקבוצות וכל קבוצה תפתור את הבעיות שהוצבו בפניה. המטרה בסוף היום היא להגיע למצב בו עובדי המחלקה יהיו כגוש אחד.

ימי גיבוש וכיף – חלק מתנאי העבודה המודרניים
כל פעילות שנעשית במפעל מצריכה מחשבה וארגון למפרע. יש לקחת בחשבון את עלות ימי גיבוש וכיף, במידה  ומוציאים את הקבוצות אל מחוץ המפעל צריך לתכנן את ההסעות.
ימי גיבוש וכיף של עובדי המחלקה מחוץ למפעל יביא לשחרור העובדים והשתתפות מלאה שלהם בכל פעילות שתוצא להם.  ביום כזה נוצרות חברויות שלא היו נוצרות ללא ימי גיבוש וכיף שמתקיימים על ידי המעסיק וגם עובדים סגורים ישתתפו. לאור הדרישה ממפעלים רבים בארץ לביצוע יום גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש וכיף ויום גיבוש מחלקתי קמו חברות שראשיהם התמחו בתחום והם מציעים למנהלי המפעלים את שירותיהם. ארגון ימי גיבוש וכיף כאלה  נעשים על ידם יום יום וזה מקל על מנהלי המפעל ומנהלי כוח האדם שעבורם המשימה לא קלה. יום גיבוש  מחלקתי יביא תועלת למפעל בכך שעובדי המחלקות יחברו יחד ותפוקתם למפעל תגדל ותהיה יעילה יותר.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836