072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

טיולי גיבוש לעובדים

תנאי העבודה מחייבים גם אירועים קלילים ולא רק עבודה ללא הרף
העולם מתקדם וביחד איתו גם תנאי העבודה המודרניים. עובדים מאורגנים במפעלים ובחברות השונות מסיגים תנאים מיטיבים בעת  חתימה על חוזה עבודה. וועד העובדים שחותם עם הנהלת המפעל על ההסכם מפליג לפעמים בדרישות שלא היו בערב וכעת הם מופיעים כאחד הסעיפים כגון ארגון ימי כיף לעובדים, יציאה מרוכזת של טיולי גיבוש לעובדים וגם אטרקציות לעובדים. בהגיעה השעה נציג כוח האדם של המפעל יחד עם הועד מחפשים פתרונות ומארגנים טיולי גיבוש לעובדים, ארגון ימי כיף לעובדים ואף אטרקציות לעובדים.

אטרקציות לעובדים כחלק מהסכם ההעסקה
כדי לבצע את הנדרש על פי ההסכם מתקשר נציג המפעל עם חברות העוסקות בתחום ארגון וגיבוש ימי כיף וטיולים לעובדים. נציג החברה ילווה את עובדי המפעל במשך כל הפעילות. היצירתיות צריכה להיות גדולה מאחר ובדרך כלל חוזה נחתם למספר שנים ובכל שנה צריך ליצור אטרקציות לעובדים לארגן טיולי גיבוש לעובדים. גם ימי הכיף חוזרים על עצמם בכל שנה כך שצריך להמציא כל פעם משהו חדש. טיולי גיבוש לעובדים מצריך מחשבה לאן אפשר לקחת מספר כה רב של עובדים. צריך לדאוג לתיאום עם מקומות ביקור במסלול הטיול, תחבורה ואבטחה.

אפשרויות ארגון ימי כיף ואטרקציות
בישראל יש הרבה אטרקציות אבל לא כולן מתאימות לעובדי המפעל ובהיקף כה גדול. דוגמאות:
  • אחת האטרקציות היא שייט אבובים בירדן, רכבל במנרה, ואפילו נסיעה מאורגנת לפטרה שבירדן. הטיולים  יכולים להיות במסלול חוצה ישראל. מסלול שמתאים לכל הקהלים.
  • יש גם אטרקציות ספורטיביות לעובדים, כמו ארגון אולימפיאדה מפעלית, שכוללת הענקת מדליות. כל מפעל עם התקציב שלו ויכולת הארגון של נציג כוח האדם.
ארגון ימי כיף נחשב לקל שבארגון דרכים לגיבוש לעובדים. ימי כיף יכולים להיות פעילות חברתית בפארק, משחקי חברה וחשיבה, תחרויות בין מחלקות המפעל. עובדים נגד הנהלה ועוד. דרך נוספת לארגון ימי כיף לעובדים היא יציאה מרוכזת לפארק מים בו מתקיימות פעילויות ספורטיביות במים שגם ילדים יכולים להשתתף כך שכל המשפחה נהנית מיום הכיף. חברות גדולות נוהגות לחלק את העובדים לקבוצות ובסבב כל אחת מהקבוצות עושה את הפעילות בתורה כפי שמציין בהסכם.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836