072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

חוג אנגלית

קבוצת הלן דורון הפועלת בשיטות ייחודיות ללימוד השפה האנגלית, הולכת וגדלה בכל רחבי העולם באופן מרשים כאשר בכל יום נבנות שותפויות חדשות. השיטה הבינלאומית פועלת כמובן בכל רחבי הארץ וכוללת למעלה מ-400 מרכזי למידה ויותר מ-2500 מורים. חוג אנגלית הוא אחת האפשרויות הנגישות והיעילות ללימוד אנגלית בקרב ילדים באזור המרכז. פעילות המרכז מציבה בראש ובראשונה סטנדרט של מצוינות באיכות השירות ועומדת תחת בקרה מתמדת וזאת על פי הסמכתה לתקן האיכות הבינלאומי.

למידה בשיטה טבעית ומהנה
חוג אנגלית מתייחס באופן אישי לכל ילד והורה ומספק מענה לכל שאלה או בקשה. ערכות הלימוד המשמשות בהעברת חוג אנגלית לילדים מכילות חוברות מאויירות המצעידות את הילד צעד אחר צעד בלימוד השפה וכן דיסקים לשמע המכילים את אוצר המילים הנלמד. בצורה של האזנה חוזרת ונשנית, הילד נחשף ברמה היומיומית לשפה האנגלית אשר נטמעת בו אט ובאופן טבעי ומהנה.

חוגי אנגלית בשיטת הלן קלר באזור המרכז - לעניין
סניפי שיטת הן דורון במרכז כוללים גם חוג אנגלית וכן חוג אנגלית לילדים בגבעת שמואל אשר מאפשרים גם לפעוטות ללמוד את בסיס השפה על ידי משחק, שירה ותנועה. מבחינה מדעית הוכח כי לימוד שפה בגיל מוקדם משפר את היכולת לרכוש את השפה ברמת שפת אם בהמשך. חוג אנגלית לילדים מתאים גם לגיל הרך וזאת מתוך הבנה כי יכולת הלמידה והקליטה של הילד בשלב זה היא עצומה ובעלת ערך רב. חוג אנגלית חושף את הילד לגירויים רבים התורמים להתפתחות ולהתחזקות המוח של הילד. חוג אנגלית לילדים בגבעת שמואל מאפשר יצירת קשרים ייחודיים בין תאי המוח בעלי זיקה ליכולת קליטת שפה חדשה, קישורים אלה ישרתו את הילד לכל חייו.

להתחיל בשלב מוקדם – רכישת כלים
חוג אנגלית ככלל בדגש על חוג אנגלית לילדים מציע למידה באופן טבעי ומהיר המאפשר לילד לרכוש אוצר מילים רחב בשלב מוקדם אשר ישפר את המבטא והדיבור בשלבים מאוחרים יותר. חוג אנגלית מתבצע בקבוצות קטנות וביחס אישי לכל ילד על מנת להבטיח איכות לימוד ומתן הזדמנות לילד להתבטא.


 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836