072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

ילדים עושים סרטים

 
המירוץ לחברות
 
בלש מדעי
 
ילדים עושים סרטים
 
הרפתקאות בטבע
 
חוגים לצהרונים
תקשורת טלוויזיה וקולנוע - ילדים עושים סרטים
 אנחנו מביאים את הקולנוע אליכם! לא רק רואים קולנוע – עושים קולנוע.
 
כל ילד חולם יום אחד להיות באור הזרקורים, בחוג ילדים עושים סרטים  "משדרים ערכים" זה אפשרי.
 
קולנוע הוא לא רק בידור אלא עבודה משותפת. במהלך השנה נבנה תסריטים, נהפך לשחקנים ונצלם. ממש כמו בעולם  הקולנוע האמיתי. ניישם את שלבי ההפקה כמפיקים וכבימאים עד לתוצר המצולם.
נקנה לילדים כלים ההכרחיים לימינו, את היכולת להיות ביקורתיים כלפי התקשורת.
תוך כדי בניית סרט יחוו התלמידים תהליך שלם ויהפכו מתלמידים מושפעים לתלמידים משפיעים! ויבינו את תהליך עיבוד במידע עד שמגיע לקהלו הסופי.
 
אז מה מחכה לנו ?
 
בסדנא זו, אנו סוחפים את הילדים אל עולם העשייה בקולנוע ובטלוויזיה. פעילות מרתקת אשר במהלכה, פוגשים את אמצעי המדיה השונים, ומפיקים תוצרים מצולמים בצורה מקצועית ומהנה. המשתתפים לומדים להשתמש במדיום התקשורתי ככלי להעברת מסרים ערכיים הקרובים אליהם, תוך מתן הזדמנות לכל ילד לבוא לידי ביטוי בתחומי כישרונותיו.
הגישה המנחה – "ילדים משדרים ערכים" באמצעות קולנוע וטלוויזיה.
 
כיצד מתבצעים השיעורים?
 
פעם בשבוע התלמידים נפגשים עם מדריך מקצועי, אשר מציג להם נושאים שונים על פי תוכנית שנתית מגוונת מעולם התקשורת והטלוויזיה ( דוגמאות ניתן לראות בהמשך ), כל שיעור בנוי בגישה של 10% דיבורים ו 90% עשייה פעלתנית מהנה. כל מספר מפגשים התלמידים יחד עם המדריך יעמיקו, יחקרו וכמובן יתנסו בנושא חדש. ניתן כמובן להוסיף או להוריד תכנים בהתאם לצורכי ביה"ס ואופיו. חשוב לציין כי כל המדריכים מנוסים בכלי התקשורתי ובהנעת קבוצות מכל הגילאים והפעלתן, הם עוברים השתלמויות שוטפות ושומרים על רמת מקצועיות גבוהה בתחום החינוכי ובתחום הנושאי.
 
מיהו קהל היעד ?
 
התכנים מתאימים לילדי גן ותלמידי א – ו עם תכניות שונות בהתאמה. משנה לשנה לומדים יותר, צוברים ניסיון ועולים ברמות הקושי והאתגר. מתאים גם בתוך מסגרת הלימודים, צהרונים וחוגים.
 
דוגמאות לנושאים בהם נעסוק:
 
מגוון הנושאים הוא גדול  ומותאם לגילאי הילדים שנו שילוב תכנים מעולם התקשורת הכתובה והמשודרת. לדוגמא: עולם הפרסום, ז'אנרים בטלוויזיה ,חדשות, צפייה בקורתית, בעלי התפקידים בהפקה, עולם הצילום- הכרות עם המצלמה, איפור קולנועי , אפקטים בקולנוע ועוד...
 
 
שדרוג אירועים בגן / בצהרון והגדלת מעורבותם של הילדים וההורים.
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836