072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

הפקת ימי כיף

גיבוש בעבודה – חשיבות עליונה
הפקת ימי כיף הוא צורך שהשתרש בחברה הישראלית. הנהלות החברות הבינו שעובדים שעבודתם בחברה או במשרדים הופכת לקונית, טכנית מוציאים את עובדיהם לימי כיף. כדי שהיום יהיה מוצלח ובעל עניין לרוב העובדים שוכרים את שירותי חברת הפקת ימי גיבש שיודעת את  מלאכה נאמנה. הפקת ימי כיף נעשית אחרי תכנון מדויק והבנה של מה מתאים לעובדים. נציג של המפעל או החברה ביחד עם חברת הפקת ימי כיף לחברות יתכננו ביחד, בהתאם לאופי הייחודי של החברה הלקוחה, איך יראה יום הכיף, מהם התכנים ליום זה. הפקת ימי כיף לחברות יכולה להיות בטיול מאורגן או ביום בריכה או פיקניק. שילוב של כמה דברים יחד טיול, יום כיף על ידי בריכה או פיקניק במקום מיועד לכך.

ההבדל בין עבודה למישהו פרטי לבין הפקת ימי כיף לחברה
יש הבדל בין הפקה לאנשים פרטיים, לקבוצה קטנה או הפקת ימי כיף לחברות. מן הסתם מספר המשתתפים הוא גורם חשוב בעת התכנון. בכל אחת מההפקות יש לעבוד עם תכנון תקציבי. בנוסף לבילוי ביום כיף יש מטרה נוספת והיא גיבוש חברתי של העובדים. כדאי לבדוק עם חברת ההפקה האם היא עוסקת גם בתחום הפקת ימי גיבוש. התכנים צריכים להיות כאלה שבנוסף לשכשוך בבריכת המים או עשיית מנהל בפיקניק יהיו גם משחקי חברה בהן ניתן לשבץ את העובדים ושעליהם למצוא פתרונות ביחד כדי לנצח את המשחק. משחקים כאלו שאחד צריך להיעזר בחברו ותכנן את המהלכים כך שהניצחון יהיו מובטח. יכלה להיות אפשרות שהפתרונות יעזרו להם בעת העבודה במפעל.

הפקת ימי גיבוש משפחתיים
ישנן משפחות גדולות שאינן יכולות להיפגש אלא במרחב פתוח ושמעוניינות לקיים מפגשים משוטפים והן בוחרות להיעזר בחברת הפקת ימי כיף שיחד עם נציג המשפחה יגיעו להסכמות איך יראה יום הכיף המשפחתי. בין ילדי בר/בת מצווה שהטבע אהוב עליהם ומעדיפים לעשות חגיגה שונה ויוצאת דופן, כזו שלא תישכח במהרה, חברת הפקת ימי כיף יכולה לתכנן להם את המסיבה באחד הפארקים בהם המשתתפים  יכולים לעשות פעילות ספורטיבית, מתקני משחקים, משחקי חברה ועוד. משהו מקורי ולא באולם עם תפאורה ותזמורת.
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836