072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

הפקת אירועי חברה

חשיבות הפעילות החברתית בעבודה
מחקרים רבים מראים שאם משקיעים בעובדים ברמה החברתית – מקבלים הרבה יותר ברמה הכלכלית. אנשים נמצאים שעות ארוכות בעבודה ולא מכירים זה את זה ברמה האישית. אם מגבשים אותם לצוות, האווירה המשפחתית והחברית מייצרת נאמנות גדולה זה לזה, עזרה אחד לשני וכמובן נאמנות למקום העבודה. כל אלו, כך מראים המחקרים, מביאה הרבה יותר יעילות בעבודה – דבר שמתרגם לכסף למעסיק. מה רע? אירוע גיבוש לעובדים נשמע כמו החלטה מצוינת.
 
יתרונות ערב חברה
אם מביאים את כל העובדים לאירוע נחמד, ערב חברה, אשר מאפשר היכרות אישית, קלילה, קצת צחוקים ואוכל טוב – מקבלים די הרבה יתרונות. למשל:
  • מורידים את רמת התחרותיות בין העובדים, דבר שמקליל את האווירה בעבודה וגורם לאנשים לעזור אחד לשני, דבר שמעלה את הרווחיות של העסק
  • אירוע גיבוש לעובדים מאפשר גם להפוך את העובדים להרבה יותר יצירתיים, יצרניים ושמחים – דבר שגורם להם להגדיל ראש בעבודה, דבר ששוב – מעלה את הרווחיות של העסק
  • גורם לאנשים להרגיש כמו משפחה, שזה תמיד טוב לעבודה בקבוצה
 
כמה דברים על הפקת אירועי חברה
אם אתם עומדים לעשות הפקת אירועי חברה למקום העבודה שלכם, תחשבו על הדברים הבאים: חשוב להתאים את גיל העובדים לפעילות – אל תקחו חבורה של קשישים לטיולים מאד קשים בטבע. חשוב שיהיה קצר – גם אם ביום וגם אם בערב, חשוב שיארך 3-4 שעות לכל היותר. אל תעשו ערב חברה ברגע האחרון: תכננו זאת היטב, כי זה דורש לוגיסטיקה ופתרונות יצירתיים, שדורשים יכולת הפקה ע"מ לחסוך בעלויות. חשוב לעבוד עם חברת אירוע גיבוש לעובדים שיודעת לעשות זאת היטב במגבלות התקציב שלכם. חשוב להתאים את האירוע גם למספר המשתתפים, כי יש לזה השלכה למשל על גודל רכב ההסעה (אולי צריך שניים או שלושה?), זה דורש רכישת כרטיסים לפעמים לדברים וכמובן, הכי חשוב, שיהיה מספיק אוכל טעים לכולם. בכלל, לא משנה אם עושים אירוע שכולל הרצאה, הופעה או טיול – הקפידו על אוכל טוב. זה תמיד גורם לכולם לזכור את האירוע. בחרו חברה טובה שאפשר לעבוד איתה ומבינה את הצרכים שלכם, ואם יהיה לכם נחמד איתם, אין סיבה שלא תחזרו אליהם שוב. 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836