072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

בלש מדעי

 
המירוץ לחברות
 
בלש מדעי
 
ילדים עושים סרטים
 
הרפתקאות בטבע
 
חוגים לצהרונים
חוקרי מדע צעירים
 
מביאים לצהרון מפגש מדעי מסוג אחר!
 
כל כך הרבה נושאים מעניינים מקיפים אותנו מהמטוסים בשמיים ועד לנפלאות המים, כוחות וחוקים פיזקליים הופכים להיות מרתקים במיוחד עם מתאימים להם את הסיפור והכלים הנכונים ללמידה.
בתוכנית הרמז- בלש בפעולה אנו מכירים ומתעמקים בנושאים מדעיים רבים ומגוונים וכל פעם מציגים תעלומה אחרת שדורשת פתרון. בעזרת ניסויים שונים, עבודות יצירה, משחקי מדע והפעלות ייצירתיות ומגוונות, המשתתפים לומדים, פותרים ונהנים, מבלי לשכוח את עבודת הצוות בקבוצה.
 
כיצד מתבצעים השיעורים?

פעם בשבוע התלמידים נפגשים עם מדריך מקצועי, אשר בעזרת כלים יצירתיים ומקוריים מציג להם תעלומה הדורשת פתרון והם בעזרת כלים מדעיים יוצאים למצוא פתרון.
תוכנית מחולקת לנושאים המחולקים למספר מפגשים ( ניתן לצמצם כל נושא למפגש ).
בשיעור אנו משלבים בין הפעלות ומשחקים לניסויים ויצירה.
חשוב לציין כי כל המדריכים מנוסים בהנעת קבוצות מכל הגילאים והפעלתן, הם עוברים השתלמויות שוטפות ושומרים על רמת מקצועיות גבוהה בתחום החינוכי ובתחום הנושאי.
 
מיהו קהל היעד?
 
התכנים מתאימים לילדי גן ותלמידי א – ו עם תוכניות שונות בהתאמה. משנה לשנה לומדים יותר, צוברים ניסיון ועולים ברמות הקושי והאתגר. מתאים גם בתוך מסגרת הלימודים, צהרונים וחוגים.
 
דוגמאות לנושאים בהם נעסוק:

נושאים מגוונים ומרתקים: "בלש מדעי בפעולה", "גולשים בחלל", "הדמיית התנועה", "נפלאות האוכל" , "תעתועים מעבר לדמיון", "המרשם הסודי של ד"ר Soap – בועות וליהנות" המצאות וחידושים, "קסמים במדעים", תעופה וטיסנאות, "תופסים תמונות" – חשיפה לאור, "קרניים" – משחקי אור וצל ועוד
 
אפשרות ליום שיא חד פעמי של בלש מדעי 
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836