072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

בית ספר לאנגלית במרכז

לימוד אנגלית בשיטת הלן דורון היא תכנית ייחודית ללימוד השפה האנגלית כבר בגיל מוקדם. מרכזי הלימוד של הלן דורון פרוסים בכל רחבי העולם, בלמעלה מ-30 מדינות ובכל רחבי הארץ בסניפים הכוללים בית ספר לאנגלית במרכז, בית ספר לאנגלית והעברה ולימוד אנגלית מדוברת למתחילים ואנגלית מדוברת למתחילים. כל הקורסים מבוססים על עקרונות יסוד המבוססים על מחקרים מדעיים והתורמים להצלחת השיטה.

 עקרונות השיטה
  • שמיעה חוזרת ונשנית – בית ספר לאנגלית במרכז כולל לימוד באמצעות שמע של תקליטורים או קלטות בבית הילד ברקע, פעמיים ביום למשך 15-25 דקות בכל פעם. השמיעה ברקע מעניקה חשיפה מתמשכת לשפה אשר חיונית בגילאים הצעירים. התכנים הינם מקוריים, הולחנו ונוצרו במיוחד כחלק מתכנית הלימוד של הלן דורון. בית ספר לאנגלית במרכז מתבסס על שילוב של שמיעת תכנים ברקע בבית באופן טבעי וכן שיעורים אליהם מגיעים הילדים לאחר שהצלילים והמילים כבר מוכרים להם גם אם אינם מבינים את משמעותם. אנגלית מדוברת למתחילים עושה שימוש מיטבי בניצול יכולת הקליטה של ילדים בגיל צעיר, מה שמבטיח את הטמעת היסודות לרכישת השפה ולשליטה בה באופן מלא בשלבים המאוחרים יותר.
  • חיזוקים חיוביים – קורס אנגלית מדוברת למתחילים ובית ספר לאנגלית במרכז פועלים על בסיס חיזוקים חיוביים. כאשר הילד לומד לומר את המילה הראשונה שלו, אנו משדרים לו משוב חיובי. בחוגים ללימוד אנגלית בשיטת הלן דורון, הילד לומד באותו האופן בו הוא רוכש את שפת האם, עם חיזוקים חיוביים.
  • למידה בקבוצות קטנות – בית ספר לאנגלית וכן בית ספר לאנגלית במרכז, פועלים ומתנהלים בקבוצות לימוד קטנות של 4-8 תלמידים. עובדה זו מאפשרת לילדים ליהנות מיתרונות האינטראקציה הקבוצתית וכן ומקבלת תשומת לב  אישית. על פי מחקרים רבים בתחום החינוך נמצא כי בקבוצות קטנות מביאות לתוצאות טובות יותר בהשוואה לשיעורים פרטיים או ללימוד בכיתה מרובת תלמידים.
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836