072-33-80-836
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!
phone6, phone, contact, telephone, support, call
 
צרו קשר לחוויה הבאה שלכם!

אנגלית לילדים

שיטת הלן דורון הבינלאומית לרכישת השפה האנגלית מציעה  לימודי אנגלית לילדים, אנגלית לילדים  וכן אנגלית בשיטת הלן דורון בגבעת שמואל כחלק מעשרות המרכזים העולמיים המעבירים את השיטה המוכחת והמוצלחת. אנגלית לילדים הינה כיום זמינה וקלה לרכישה יותר מאי פעם וזאת בזכות השיטות החדשניות והמתודולוגיה המבוססת על מחקר מקיף בתחום.

בסיס השיטה – שמיעת רקע
בבסיס שיעורי אנגלית לילדים עומדת השמיעה ברקע אשר מטמיעה באופן טבעי את השפה בקרב הילדים. הלן דורון בעלת ניסיון של 30 שנה בהוראה מציינת כי השמיעה החוזרת ברקע בבית מהווה כלי חיוני באמצעותו הילד יכול ללמוד את השפה. אנגלית בשיטת הלן דורון מביאה ומנגישה את השפה לילדים באופן פשוט ונוח להם באמצעות אוצר מילים, דקדוק ושירים הנלמדים בהשמעות רקע חוזרות. לימודי אנגלית לילדים בגבעת שמואל וכן אנגלית לילדים אינם דורשים ריכוז מיוחד או הבנה של השפה, כל שנדרש הוא האזנה של פעמיים ביום לחומרי הלמידה אשר פותחו במיוחד לצורך זה.

קליטה טבעית על ידי גירוי מוחי ועיבוד צליל
אם בעבר לימודי אנגלית היו נגישים פחות, הרי שכיום מרכז אנגלית לילדים בגבעת שמואל, לעניין, בשיטת הלן דורון הופכים את רכישת השפה לזמינה ופשוטה יותר מתמיד. לימודי אנגלית לילדים כוללים חומרים בהם מעל 500 שירים באנגלית אשר נוצרו עבור תכניות הלימוד. בתחילה הילד אינו מבין את אשר הוא שומע, אולם השירים המתנגנים ברקע בזמן האוכל, המשחק או ההכנה לשינה יוצרים גירויים חוזרים במוחו של הילד ומחזקים מסלולים עצביים מסוימים בעלי זיקה ללימוד השפה על ידי עיבוד הצליל.

פתרון חדשני לרכישת השפה האנגלית
אנגלית לילדים כמו גם אנגלית בשיטת הלן דורון מאפשרים שילוב בין רכישת כלים בבית המהווים הכנה לשיעור. הילד מגיע עם מטען של צלילים ושירים גם אם אינו מבין עדיין את משמעות המילים. אנגלית לילדים בשיטת הלן דורון מהווה פתרון חדשני לקליטה השפה האנגלית בדרך קלה בה הילד אינו אמור להתמקד במילים, מדובר בשמיעת רקע ולא בהאזנה. דרך זו היא טבעית לילד ומבטיחה קליטת השפה ושמירתה בזיכרון לטווח ארוך.
 
 
הפקות
 
הפקות
 
 

"לעניין - פעילויות עם תוכן" 
 
מאמרים:
הפעילויות שלנו:

נשמח להציע לכם פעילות המתאימה בדיוק בשבילכם!!
מלאו פרטיכם וניצור קשר:

lainyanp@gmail.com | 072-33-80-836